kerko ne portalin e punesimit
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Nė gusht pėr pushime, shtatori pėr studime!

  Filluan regjistrimet nė kurset profesionale 1-VJEҪARE, pėr regjistrimet e hershme pėrfitohet deri nė 30% ulje nga ēmimi zyrtar!
  PASTIĒER 1150 €
  KUZHINIER 1190 €
  SHEF_KUZHINE 1450 €
  STILIST 1150 €
  GRAFIK_DIZAJNER 1150 €
  TEKNIK_KOMPJUTERI & iT 1150 €
  AUTOSERVIS 1150 €
  MENAXHER_BIZNESI 990 €
  ELEKTRIĒIST 1150 €
  WEB_DIZAJNER 990 €
  TEKNIK_ELEKTROSHTĖPIAKE 990 €

  Instituti Profesional ATC
  ...garantojmė formimin dhe mundėsojmė punėsimin tuaj...
  ______________________________________________
  Telefono ose dėrgo mesazh pėr ofertat dhe dhuratat deri mė 22 GUSHT!
  Tel:+355 42262026, Cel:+355 6972 27 720
  +355 68 20 30 707
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: poster-22-gusht-me-cmimet (1).jpg
S: 6
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shef-Kuzhine---Kuzhinier---Pastiēer.jpg
S: 1744
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Teknik-Elektroshtėpiake---Elektriēist---Autoservis.jpg
S: 1721
Madhesia: 49.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Teknik-Kompjuteri-&-IT---Grafik-Dizajner---Web-Dizajner.jpg
S: 1723
Madhesia: 48.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Menaxher-Biznesi---Stilist.jpg
S: 1719
Madhesia: 39.8 KB    Instituti Profesional ATC

  Qendra e Biznesit "Karl Topia"
  kati i dytė (pranė rrethrrotullimit tė zogut tė zi)
  Tiranė-Shqiperi

  +355 42 26 20 26 | +355 6972 27 720

  aplikoatc@gmail.com | www.ipatc.al

  Instituti Profesional ATC