kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mbyllen regjistrimet pėr kurset e #FUNDJAVĖS! Ҫmimet mė tė mira vetėm pėr kuotat e lira!  Nise Vitin e Ri me FUNDJAVA PRODUKTIVE
  Fillo njė kurs profesional gjatė fundjavės dhe nė pėrfundim tė jesh gati pėr tregun e punės!


  Instituti Profesional ATC
  ...profesioni ėshtė pasaportė e pėrhershme...
  ____________________________________
  Tel:+355 42262026, 📱Cel:+355 6972 27 720
  📨sms +355 68 20 30 707 ose mesazh👇

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shef-Kuzhine---Kuzhinier---Pastiēer.jpg
S: 1565
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Teknik-Elektroshtėpiake---Elektriēist---Autoservis.jpg
S: 1545
Madhesia: 49.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Teknik-Kompjuteri-&-IT---Grafik-Dizajner---Web-Dizajner.jpg
S: 1547
Madhesia: 48.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Menaxher-Biznesi---Stilist.jpg
S: 1538
Madhesia: 39.8 KB  


  Instituti Profesional ATC

  Qendra e Biznesit "Karl Topia"
  kati i dytė (pranė rrethrrotullimit tė zogut tė zi)
  Tiranė-Shqiperi

  +355 42 26 20 26 | +355 6972 27 720

  aplikoatc@gmail.com | www.ipatc.al

  Instituti Profesional ATC