kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Okazion shiten Kolltuke+tavoline mesi 33.000 Leke

  Okazion. Shiten tavoline mesi prej druri dhe set kolltukesh 3-sh+2-sh+2 tek.
  Ne gjendje shume te mire, ngjyre bezhe. 3-sh behet edhe krevat dopio.
  33.000 te reja. cmim i diskutueshem


  Cel. : 0692180796
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Kolltuke.jpg
S: 166
Madhesia: 31.9 KB