kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj TIRANE-SOFIE-TIRANE. 4 here ne jave. ME AUTOBUZ

  Linja e rregullt me autobus TIRANE-SOFIE-TIRANE.

  Tirane Sofie cdo te hene, te marte te merkure ora 12:00

  dhe perseri te merkure dhe te djele ora 18.30 nga Tirana.

  BILETA AUTOBUZI PER NE SOFIE, 40 EURO VAJTJE DHE 70 EURO VAJTJE ARDHJE...REZERVONI..SA ME SHPEJTE..


  Sofie-Tirane te hene dhe
  te enjte ora 16:00

  te enjte dhe te premte ora 18:30  Bileta mund te lihet e hapur.

  Kontakto: 042230668/0696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: travel rtrt.jpg
S: 2735
Madhesia: 15.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu