kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj TIRANE-SOFIE-TIRANE.2 here ne jave. ME AUTOBUZ

  Linja e rregullt me autobus TIRANE-SOFIE-TIRANE.

  Tirane Sofie cdo te te merkure dhe te
  te djele ora 12:00 ose 18;30

  dhe kthim Sofie-Tirane te hene dhe te enjte ora 16:00
  ose
  te enjte dhe te premte ora 18:30
  BILETA AUTOBUZI PER NE SOFIE, 40 EURO VAJTJE DHE 70 EURO VAJTJE ARDHJE..  Bileta mund te lihet e hapur.

  Biletat nga Sofia Tirane nuk mund te prihen, ne agjensi, vetem ne Sofie terminal.

  Kontakto: 042230668
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: travel rtrt.jpg
S: 3298
Madhesia: 15.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu