kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj.

  Ofrojme lyerje me boje, lyerje shtepie, lyerje fasade,ambiente tregetare,stukime,patinime.etj.
  Zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires dhe sipas ambientit.
  Llojet e bojrave qe perdorim jane sipas deshires se klientit.
  Eksperience 25 vjecare ne kete fushe brenda dhe jashte vendit.
  Ju ofrojme cmime me te mira, cilesi ne punime,garanci dhe korrektesi.
  Per cdo informacion mos hezitoni te kontaktoni.
  Ju faleminderit
  Cel. : 0682237106
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 806e4f4ddf9beac05d5e1631becf31d5.jpg
S: 180
Madhesia: 40.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: exterior-house-painting-lg.jpg
S: 160
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ngjyra-shtepine.jpg
S: 142
Madhesia: 28.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: house-painting-denver-co.jpg
S: 157
Madhesia: 138.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpeg
S: 132
Madhesia: 12.4 KB