kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tė dashuruar me Dijen? Njihuni me "Filozofikja"

  Tė dashuruar me Dijen? Njihuni me "Filozofikja"... jepini Shpirtit tuaj disa Vitamina..

  “Filozofikja”, revista e parė nė Shqipėri me natyrė filozofike, qė
  promovon njė filozofi praktike, tė dobishme, e cila ėshtė po aq aktuale sa pėr njė fėmijė edhe pėr njė tė moshuar. Me kėtė revistė i drejtohemi lexuesit shqiptar, ndoshta pėr herė tė parė nėpėrmjet kuptimit autentik tė fjalės filozofi, si dashuri ndaj dijes.

  Pėr porosi online na kontaktoni: e-mail: filozofikja@gmail.com Kushton vetėm 300 L.  Ju pėrgjigjemi shpejt dhe e sjellim Revistėn kudo ku ndodheni!


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Filozo.jpg
S: 94
Madhesia: 55.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18058158_659282840934338_3851455819708550190_n.jpg
S: 60
Madhesia: 37.0 KB