kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes manekina, tavolina portative per arsye te mbylljes se aktivitetit (Rr. Reshit Collaku)

  Zona/Rruga : Rr. Reshit Collaku

  Disponoj 9 manekina ne forme busti per meshkuj ne ngjyre te bardhe dhe bezhe, dua ti shes per arsye te mbylljes se aktivitetit.
  Shiten te gjitha se bashku ne nje cmime oferte prej 300 leke te reja per cope.

  Gjithashtu shiten dhe 3 tavolina portative te cilat mund te hapen dhe mbyllen, dhe jane shume praktike per tu levizur.
  Jane ne gjendje shume te mire pasi jane perdorur shume pak kohe.

  Shiten me cmim 4000 lek te reja copa.

  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0692198079.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 58
Madhesia: 20.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 208
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 61
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 60
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 62
Madhesia: 20.7 KB