Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Qurbani dhe Ramazani.

Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 02.05.2017

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:
"Blerje Produktesh Ushqimore"

Parashikohen te pėrgatiten rreth 2000 pako ushqimoresh, 1 pako ushqimesh do tė permbajė:
Nr. Produkti Njesia ne pako Sasia Total
1 Orize, 3 Kg
Cilesia e Pare
3 Kg 6000
2 Makarona, 3 Kg
Cilesia e Pare
3 Kg 6000
3 Sheqer, 2 Kg
Cilesia e Pare
2 Kg 4000
4 Miell,2 kg
Cilesia e Pare, Tipi 0
2 Kg 4000
5 Vaj Luledielli, 5 Liter
Cilesia e Pare
5 Liter 10.000
6 Kripe, 0.5 Kg
E jodizuar
0.5 Kg 1000
7 Salce domate per gjelle, 1 L
Cilesi e Pare, paketim ne kuti ose kanaēe
1 Liter 2000
8 Qese plasitike me doreze per paketimin e produkteve, tė mbajė 12 kg peshė.
Permasat 55x60, pesha 80gr
Te printuar logon e Fondacionit.
Copė 2000

Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim ne oferte percaktoj nese nė ofertė janė te pėrfshira apo jo sherbimet e me poshtme:

1. Ēmimi pėr njėsi + t.v.sh dhe totali pėr gjithė sasin.
2. Sigurimi Produktit ne sasin e caktuar brenda afateve dhe vit prodhimi jo me te hershem se viti 2016.
3. Te siguroj transportin sipas kerkeses ne destinacione (Tirane, Shkoder, Pogradec, Elbasan, Lushnje etj).
4. Te kryej paketimin e pakove ne qeset plasike sipas pershkrimit ne tabele, pika 8.
5. Te ofroj fature tatimore.
6. Metoda e pageses.


*Periudha e shperndarjes jo me shume se 7 dite kalendarike.
*Ėshtė mjaft e rėndėsishme prejardhja e produktit, viti i prodhimit dhe data e skadences, ju lutem bashkangjisni kesaj oferte ēertifikata e origjines dhe raporte tė analizave te ciesise se produkteve.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 10.05.2017.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel.: +355 42413190,