kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes SAMSUNG GALAXY S 5 135 Euro

  SAMSUNG GALAXY S5 I PA PERDORUR 135 EU

  Samsung Galaxy S5, 16 GB.
  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 135 EU

  Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE

  🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
  ☎ NR KONTAKTI 0692999998
  Email: Info@germancomputers.al
  Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
  CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!

  Cel. : 0692999998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: S5.jpg
S: 370
Madhesia: 16.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: S51.jpg
S: 147
Madhesia: 23.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu