kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Iphone 6 , 199 EURO

  IPHONE 6 (PRODUKT VITRINE) 199 EU

  Specifikime teknike:

  http://www.gsmarena.com/apple_iphone_6-6378.php

  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 199 EU

  Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE

  🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
  ☎ NR KONTAKTI 0692999998
  Email: Info@germancomputers.al
  Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
  CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apple-iphone-6-21.jpg
S: 228
Madhesia: 72.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apple-iPhone-6-press-colors.jpg
S: 214
Madhesia: 90.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu