SAMSUNG GALAXY NOTE 4 PA PERDORUR 169 EU
Specifikimet Teknike:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-6434.php


Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
Shoqerohet me karikues dhe fishe.
Fature te rregullt dhe garanci.
Cmimi 169EU
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Galaxy-Note-4-Black-2.jpg
S: 273
Madhesia:  19.9 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  samsung_galaxy_note_4_screen.jpg
S: 54
Madhesia:  39.1 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  note 4.jpg
S: 69
Madhesia:  23.8 KB
Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE

🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
☎ NR KONTAKTI 0692999998
Email: Info@germancomputers.al
Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!

Cel. : 0692999998