SAMSUNG GALAXY S6 (PRODUKT VITRINE) 169 EU

Samsung Galaxy S6, 32GB.
Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
Shoqerohet me karikues dhe fishe.
Fature te rregullt dhe garanci.
Cmimi 169 EU

Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE

🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
☎ NR KONTAKTI 0692999998
Email: Info@germancomputers.al
Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  S6 2.jpg
S: 341
Madhesia:  20.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  galaxy-s6-four-colors-9zh2jqc.jpg
S: 101
Madhesia:  28.2 KB

Cel. : 0692999998