SAMSUNG GALAXY S7 I PA PERDORUR 229 EU

Samsung Galaxy S7, 32 GB.
Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
Shoqerohet me karikues dhe fishe.
Fature te rregullt dhe garanci.
Cmimi 229 EU

Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE

🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
☎ NR KONTAKTI 0692999998
Email: Info@germancomputers.al
Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  S7 2.jpg
S: 178
Madhesia:  30.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  S71.jpg
S: 77
Madhesia:  25.7 KB

Cel. : 0692999998