Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Samsung SAMSUNG GALAXY S7 EDGE pa perdorur 269 Euro

  SAMSUNG GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 269 EU

  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 269 EU

  Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE

  🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
  ☎ NR KONTAKTI 0692999998
  Email: Info@germancomputers.al
  Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
  CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!

  Cel. : 0692999998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s7.jpg
S: 685
Madhesia: 34.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 380fb76d8f054059d8760276d13cbebe.jpg
S: 441
Madhesia: 22.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu