kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Librin”Kontabiliteti nė Praktikė”me 350 faqe,me ushtrime tė zgjidhura sipas SKK-sė,me komente,shpjegime dhe vėrtetime, mund ta gjeni vetėm pranė kėsaj Studjoje Kontabiliteti


  Librin "Kontabiliteti nė Praktikė" me 350 faqe,

  me ushtrime tė zgjidhura sipas SKK-sė,

  me komente,shpjegime dhe vėrtetime,

  mund ta gjeni vetėm pranė kėsaj Studjoje Kontabiliteti

  STUDIO KONTABILITETI

  E-mail :sxdfinance@gmail.com
  Adresa: Rr.”Arkitekt Sinani”kryqėzimi i unazės me rrugen per porcelain”,
  prapa Triss(ish Rozafa)(te bryli). pallati i ri(4) ,kati i pare

  Tel: 0675135597  Cel. : 0675135597
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.KAPAKU.png
S: 254
Madhesia: 25.7 KB  
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur