kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes IPHONE 7 , 369 Euro

  PHONE 7 (PRODUKT VITRINE) 369EU
  Specifikimet teknike:

  http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-8064.php

  Te ardhur nga USA dhe te zhbllokuar nga fabrika.
  Produkte vitrine ne gjendje perfekte.
  Shoqerohet me karikues dhe fishe.
  Fature te rregullt dhe garanci.
  Cmimi 369 EU
  Disponojme dhe modele te tjera Samsung dhe IPHONE

  🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
  ☎ NR KONTAKTI 0692999998
  Email: Info@germancomputers.al
  Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
  CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA!

  Cel. : 0692999998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iPhone-7.jpeg
S: 292
Madhesia: 14.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu