+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kavaje, shes Krevate Marinari druri 10.000 Leke

  Shiten,

  krevate marinari prej druri, shume te mire dhe te llustruar. Komplete jane 6 cope dhe shiten bashke me dysheket perkates.  Cel. : 0693659758
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3974.jpg
S: 218
Madhesia: 21.8 KB