devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes bar-restorant 210 m² 1.500 Euro/m² (ne Durres, afer Vollges)

  Zona/Rruga : ne Durres, afer Vollges

  SHITET BAR-RESTORANT NE "DURRES"


  Shitet Bar-Restorant ne Durres, afer Vollges. Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka fasade xhami. Bari ka pamje nga deti. Ai ndodhet ne nje mjedis te mrekullueshem te pershtatshem per veprimtari te ndryshme me nje te ardhme te sigurt. Siperfaqja neto e ambientit eshte 210 m2. Shitet per nje cmim teper te favorshem prej 1500 euro/m2. Nxitoni.

  Cmimi:
  1500 euro/m2

  INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

  • Siperfaqja neto: 210 m2
  • Banjo: 2
  • Statusi: e re
  • Qyteti: Durres
  • Zona: Vollga


  Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-bar-restornat-ne-durres/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vollga durres2.jpg
S: 394
Madhesia: 12.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vollga durres3.jpg
S: 224
Madhesia: 10.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vollga durres1.jpg
S: 225
Madhesia: 9.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vollga durres.jpg
S: 229
Madhesia: 13.3 KB  

  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/