kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce binjakesh Babideal 6.000 Leke

  Shitet karroce binjakesh Bebideal, e mirembajtur, e paster dhe e lehte ne perdorim.

  Cel. : 0672396788
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 130
Madhesia: 29.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 68
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 80
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 72
Madhesia: 75.8 KB