kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Meilda 8600 19.500 Leke

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria,
  • Disqe rezistente,
  • Dopio disqe,
  • Gomat Eywatire,
  • Comfortable Light Anti Stab,
  • Amortizatore EUON,
  • Rrota para me vaj EUON,
  • Kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
  • Sun run 42T,
  • Biciklete super design,
  • Vogue Sport Fashion,
  • Fashion Super Sport 7005.


  Cmimi 19 500 lek i diskutuar.

  Cel 0692911145
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BicikleteMeilda.jpg
S: 749
Madhesia: 46.3 KB