kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Motociklete gare Ducati Ducati 749S Testa Streta Viti 2006, 3.800 Euro

  Ngjyra.....: e kuqe
  KM..........: 12.800

  Motorri ka vetem 12800KM origjinale !!!
  I rregullt per kudo i pa perdorur ne Shqiperi.

  Extra: Shume pjes Carbon, Goma te reja 100%!, Marmita extra, Freksjon Antisaltelamento, Shtytes freksjoni, Monopost, Kamaleca extra, Diskofrena, Doreza Amortizator timoni, Xhami i bombuar, Kapake pompash inox Ducati performance Shkarko Termignon E shum e shume te tjera.Bateri e re e sa po montuar 04.2019

  Shitet per arsyje mosperdorimi pasi kam 3 motorra te tjer.

  Kush merr ne telefon per humbje kohe nuk do merret parasysh per her te dyte dhe as SMS me Oferta as qe nuk do merren ne konsiderate fare..

  Me nderrim ka cmim tjeter.!!

  Po doli i zene coni SMS ju marr une mbrapsh
  Kontaktoni vetem nese realisht te interesuar.
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ducati-749S-Testastreta--Dhjetor-2006.jpeg
S: 1101
Madhesia: 42.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ducati-749S-Testastreta--Dhjetor-2006....jpeg
S: 204
Madhesia: 27.0 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ducati-749S-Testastreta--Dhjetor-2006...jpeg
S: 212
Madhesia: 42.0 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ducati-749S-Testastreta--Dhjetor-2006.....jpeg
S: 207
Madhesia: 22.0 KB

  Cel. : 0692121755
  Cel : 0695151484
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ducati-749S-Testastreta--Dhjetor-2006.jpeg
S: 90
Madhesia: 57.4 KB