kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,SIMSON SHTROJSE BAGAZHI E GOMUAR PER SEAT ALHAMBRA,FORD GALAXY, Viti 03-06 5000 Leke

  TAPET I GOMUAR PER TIPIN E MAKINES
  SEAT ALHAMBRA ,FORD GALAXY,
  DHE VW SHARAN,
  I PERSHTATET KETYRE MAKINAVE
  NGA VITI 2000 DERI NE VITIN 2006,
  SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI.
  SHUM E MIRE PER MBROJTJE NGA LAGESHTIRA ,
  NGA NGARKESA TE NDRYSHME ,
  APO KAFSHE SHTEPIAKE,
  SI DHE MATERIALE NDERTIMI,
  cmimi i diskutushem!

  nr kontakti

  Cel. : 0673766737
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: JVtemp_LS_01TA.jpg
S: 383
Madhesia: 13.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l225.jpg
S: 151
Madhesia: 15.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu