1. Standart Tirane, shes UPS 8 ore autonomi

  Teknologji e re!!!

  Shesim dhe montojme UPS dhe inverter qe mbahen te karikuara vetem nga panelet fotovoltaike

  Akumulim 9.6 kwh (8 bateri xhel 12v 100amber)
  Inverter pure sine 5kva 4 kwh surge 8kw
  Panele Fotovoltaike 1.5 kw (6 panele te medha ose total 10m2)

  Kase metalike per akumultaoret (8 bateri te thata)

  Ku mund te perdoret?
  Klinika mjekesore dhe dentare, Sisteme monitorimi me kamera, Vila, Zyra, Magazina, Ferma si dhe kudo ku kerkohet energji pa nderprerje, edhe nese iken energjia per dite te tere energjia nga UPS-i fotovoltaik nuk do ju mungoj kurre.

  Cmimi 4990 euro pa tvsh

  Per me shume telefononi ne

  0699929800
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2kw panele.jpg
S: 259
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: batery.jpg
S: 194
Madhesia: 180.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: inverter.jpg
S: 194
Madhesia: 67.8 KB  


  Panele Fotovoltaike
  Rr. Artan Lenja
  Ish Klubi Partizani
  Tirane

  +355 69 992 9800
  Info@PaneleBesi.com
  www.PaneleBesi.com