kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes KREVAT per bebe 0-5 vjec 12.000 Leke

  Shitet krevat per bebe 0-5 vjec ngjyre bojeqielli, me perkundje dhe 4 syrtar. Krevati eshte pothuajse i ri sepse eshte perdorur vetem per ritjen e nje femije dhe i ka te gjitha aksesoret qe eshte blere ne dyqan (dyshek, jorgan, jastek dhe mbulesat anesore)

  Cel. : 0672769042 (Vetem Whatsapp ose Viber)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image 9.jpg
S: 483
Madhesia: 46.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image 8.jpg
S: 284
Madhesia: 42.1 KB