kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Vlore, ofroj dhome ne plazh 25 Euro/nata

    Ofrojm Dhoma plazhi per perjudhen e veres kushtet jan perfekte dhe shtepia nuk ndodhet me shum se 180 M larg nga deti .Ambjentet jan t reja e me kushte komode .Ambjentet jasht jan t gjelberuara e teper relaksuese nen freskin e detit e t pemeve .Ka dhe ambjent Per femijet teper t pershtatshem .Cmimi i nates esht 25€ por behen eshe ulje te vogla si per prenotime 2 javore . Ju mirepresim! Gjat muajit Qershor dhomat varjojn n 17€ nata

    Cel. : 0698663796
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_0906.jpg
S: 151
Madhesia:  41.2 KB