kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biznesin bar-kafe, Kati 1, 85 m² brenda dhe 65m2 jashte, 20.000 Euro (Qyteti i Stundentit)

  Zona/Rruga : Qyteti i Stundentit

  Shitet BIZNES Bar-Kafe ngjitur me Qyteti Studenti
  Shitet BIZNES Bar-Kafe ngjitur me Qyteti Studenti dhe Spitalin AmaVita. Siperfaqja e Bar-Kafes eshte 85 m2 brenda dhe 65 m2 jashte. Ambienti eshte i mobiluar bukur dhe me shije, dhe duke qene se eshte ne kend ka dopio fasade xhami. Ndodhet ne nje pozicion teper atraktiv dhe mjaft i ekspozuar, kjo e ben ate teper te lehte per tu menaxhuar dhe kategoria e klienteles eshte familjare dhe studentore. Shitet biznesi vetem per 20.000 euro (i diskutueshem) dhe qeraja e lokalit eshte 400 euro ne muaj. Konsiderohet nje investim qe ja vlen!
  CMIMI: 20.000 euro
  INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

  • Banjo: 2
  • Siperfaqja brenda: 85 m2
  • Siperfaqja jashte: 65 m2
  • Statusi: e re
  • Qyteti: Tirane
  • Zona: Qyteti i Studentit

  Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-biznes-bar-kafe/


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b1.jpg
S: 20
Madhesia: 45.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b2.jpg
S: 21
Madhesia: 42.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b3.jpg
S: 21
Madhesia: 69.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b4.jpg
S: 19
Madhesia: 31.0 KB  

  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/