kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Ciklistike Bianchi 355 Euro

  Bicikletė kursi Bianchi e vitit 1989, e rikonstruktuar plotėsisht. Pjeset janė Campagnolo origjinale e vitit 1980 (130 euro), Gipiemme, Mavic, bucela Maillard, shalė dhe timon punuar mė lėkurė me porosi (individuale dhe shumė tė veēanta), timoni 3TTT, shufra e bucelės prapa : Campagnolo.355 € Cel. : 0692189764
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1513.jpg
S: 749
Madhesia: 60.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1512.jpg
S: 273
Madhesia: 62.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1514.jpg
S: 222
Madhesia: 66.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1517.jpg
S: 216
Madhesia: 57.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1515.jpg
S: 222
Madhesia: 54.8 KB