kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Citybike 9.000 Leke

  Ngjyra.....: e bardhe

  Shes biciklete per femra per arsye mosperdorimi. Ngjyre e bardhe krem me gri, goma 24, shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire, e kompletuar me zile, kosh dhe zgare. E pershtatshme per perdorim te perditshem, kryesisht per qytet.
  0692807080  Cel. : 0692807080
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170418_164317.jpg
S: 72
Madhesia: 30.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170418_164322.jpg
S: 44
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170418_164329.jpg
S: 41
Madhesia: 28.6 KB