Shitet biznes: parukeri, estetike.
ambjenti super modern me te gjitha pajisjet bashkohore te nevojshme per punen si dhe me nje klientele te kenaqshme.
cmimi i arsyeshem.
per me teper info kontaktoni ne nr e telefonit 0692697777,
Astir Unaza Re kompleksi Ales!