kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Samsung Galaxy S5 Active Titanium Grey 4G LTE

  Samsung Galaxy S5 Actice Titanium Grey ne gjendje te shkelqyer vizuale dhe funksionale pa asnje shenje perdorimi, si i ri. vjen bashke me karikuesin.
  cmimi: 159 euro
  cel: 0684890461 0676100597
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: activ1.jpg
S: 448
Madhesia: 51.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: activ2.jpg
S: 253
Madhesia: 56.0 KB