kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biznes parukeri dhe estetike 5.500 Euro

  Parukeri Mira, Okazion, per arsye Emigracioni. Shes biznes Parukeri Estetike i saporinovuar. Sallon bashkohor, ambjente te vecanta te estetikes, depilim manikyr end pedikyre.


  Cel. : 0694003619
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170415-WA0002.jpg
S: 114
Madhesia: 36.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170415-WA0003.jpg
S: 91
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170415-WA0007.jpg
S: 90
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170415-WA0014.jpg
S: 89
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170415-WA0013.jpg
S: 88
Madhesia: 37.7 KB