kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Aparat grafie STERN WEBER 100.000 Leke

  Shes aparat grafie STERN WEBER.Aparati eshte i perdorur dhe ne gjendje shume te mire.

  Cmimi 1milion i padiskutueshem.

  Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel:

  0697574046

  P.S...Aparati eshte vetem per shitje dhe nuk nderrohet.

  Cel. : 0697574046
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumbnail_IMG_0424.jpg
S: 358
Madhesia: 23.6 KB