kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Ventilator dhe impiante freskimi per ambiente te ndryshne

  Ventilator dhe impiante freskimi me uje per ambiente te ndryshme te nje kualiteti te larte.motori freskueseve vazhdon me 140w,175w,240w dhe260w.

  Cel. : 0683704856
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170405_122900.jpg
S: 567
Madhesia: 47.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170412_173538.jpg
S: 276
Madhesia: 53.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170412_173450.jpg
S: 305
Madhesia: 49.0 KB  

  Rruga Teodor Keko, Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės , Sheshi Shqiponja

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685215075
  ----------------------------------------
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856

  www.myshop.al
  Apliko Tani, Kliko Ketu