kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes ventilator Ventilator dhe impiante freskimi per ambiente te ndryshne

  Ventilator dhe impiante freskimi me uje per ambiente te ndryshme te nje kualiteti te larte.motori freskueseve vazhdon me 140w,175w,240w dhe260w.

  Cel. : 0683704856
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170405_122900.jpg
S: 104
Madhesia: 47.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170412_173538.jpg
S: 57
Madhesia: 53.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170412_173450.jpg
S: 58
Madhesia: 49.0 KB  

  Rruga Teodor Keko
  Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės ,Sheshi Shqiponja

  www.myshop.al

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685624102

  ----------------------------------------
  www.myshop.al
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856