kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biznes bulmeti 10.000 Euro

  Shitet biznes bulmeti 10 mije euro, i diskutueshem, me pajisje bashkekohore, te reja, te paperdorura. Siperfaqja e dyqanit eshte 30 m2, dhe qeraja mujore 35.000 leke te reja. Dyqani ndodhet ne nje zone te populluar tek inxhinieria e ndertimit, godinat e studenteve, ne rruge kryesore. Biznesi shitet per arsye familjare.

  Cel. : 0682362560
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image3.jpg
S: 113
Madhesia: 29.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image6.jpg
S: 104
Madhesia: 62.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image2.jpg
S: 102
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image1.jpg
S: 101
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image5.jpg
S: 98
Madhesia: 29.7 KB