devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes lokal Kati 1, 100 m² 110000 Euro (Prane IKV-se)

  Zona/Rruga : Prane IKV-se ,Zogut te Zi dhe Bulevardit Zogu i Pare.

  1-Shitet Lokal me siperfaqe 100 m2,kat i pare ,ne nje pallat te ri,me gjithe pajisje+lodra per femije,hipoteka ne proces,prane IKV-se,cmimi 110000 euro..

  2-Shitet Ambjent me siperfaqe 55 m2,prane Zogut te Zi,kat 1,ne nje pallat te ri,me hipoteke,cmimi 2000 euro/m2, dhene me me qera, 40000 leke.

  3-
  Shitet Dyqan me siperfaqe 74 m2,e ndare ne 2 ambjente,te dhene me qera,me hipoteke,Rruga Ferit Xhajko,cmimi 1200 euro/m2.

  4-Shitet Ambjent(Lokal) me siperfaqe 44 m2,tip dubleks,me hipoteke,prane Gjykates se Krimeve te Renda,cmimi 1700 euro/m2.Jepet dhe me qera per Lokal,30000 leke.

  5- Shitet Dyqan me siperfaqe 15 m2,me hipoteke,Prane Keshit,cmimi 17000 euro.

  6-Shitet Dyqan me siperfaqe 62 m2,Rruga Andon Z. Cajup,ikat 1,ne nje pallat egzistues,50m nga Rruga kryesore,me hipoteke,cmimi 2100 euro/m2.

  7-
  Shitet Ambjent me siperfaqe 996 m2,prane Sheshit Willson,cmimi 3000 euro/m2.

  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0005.jpg
S: 297
Madhesia: 17.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0003.jpg
S: 203
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0006.jpg
S: 214
Madhesia: 19.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0007.jpg
S: 214
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0001.jpg
S: 208
Madhesia: 51.7 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com