devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes lokal Kati 1, 55 m² 2300 Euro/m² (Prane Bulevardit ,Zogu i Pare)

  Zona/Rruga : Prane Zogut te Zi dhe Bulevardit Zogu i Pare.

  1-Shitet Ambjent me siperfaqe 55 m2,prane Zogut te Zi,kat 1,ne nje pallat te ri,me hipoteke,cmimi 2000 euro/m2 dhe jepet me qera 40000 leke

  2-
  Shitet Dyqan me siperfaqe 74 m2,e ndare ne 2 ambjente,te dhene me qera,me hipoteke,Rruga Ferit Xhajko,cmimi 1200 euro/m2.

  3-Shitet Ambjent(Lokal) me siperfaqe 44 m2,tip dubleks,me hipoteke,prane Gjykates se Krimeve te Renda,cmimi 1700 euro/m2.Jepet dhe me qera per Lokal,30000 leke.

  4- Shitet Dyqan me siperfaqe 15 m2,me hipoteke,Prane Keshit,cmimi 17000 euro.

  5-Shitet Dyqan me siperfaqe 62 m2,Rruga Andon Z. Cajup,ikat 1,ne nje pallat egzistues,50m nga Rruga kryesore,me hipoteke,cmimi 2100 euro/m2.

  6-
  Shitet Ambjent me siperfaqe 996 m2,prane Sheshit Willson,cmimi 3000 euro/m2.

  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0005.jpg
S: 253
Madhesia: 17.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0003.jpg
S: 181
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0006.jpg
S: 192
Madhesia: 19.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0007.jpg
S: 190
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170628-WA0001.jpg
S: 186
Madhesia: 51.7 KB  

  AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  Blv.Bajram Curri
  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com