kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion Kufje Samsung EO-EG920BW

  Kjo kufje ėshtė e dizenjuar pėr tė pėrmirėsuar kualitetin e degjimit.
  Kufjet kane njė tingull tė saktė dhe tė paster me amplifikim per nje kenaqsi maksimale.
  Njė kapsulė e dobishme kontrolli ėshtė ndėrtuar nė kufje i cili ju mundėson pėr tė rregulluar volumin + - dhe pėr tė pasur komandėn mbi muzikėn dhe rishikimin e videove.
  Ka te integruar njė mikrofon qe ju lejon te flisni pa mbajtur telefonin ne dore.
  I pershtatet te gjithe telefonave Samsung edhe markave te tjera qė e kanė porten e kufjes 3.5 mm.
  Cmimi = 800 Lek Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto / Sasi e limituar
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung kufje1.jpg
S: 163
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung kufje.jpg
S: 72
Madhesia: 50.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung kufje2.jpg
S: 72
Madhesia: 68.8 KB