kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion SAMSUNG Fast Charge Qi Wireless+Adapter Qi per Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7/7P

  Samsung Fast Charge Qi Wireless ngjyre e zeze i pėrshtatur me Adaptor Wireless Charger Qi i bardhe per telefona Ajfona duke e kthyer me teknologjine e karikimit te shpejte me ane te wirelesit pa perdorur tela kabell, gjithashtu pėrmban njė drite LED blu qe tregon statusin e karikimit.
  Ky karikues i shpejtė ju lejon tė karikoni ne maksimum deri nė 1.4x mė shpejtė sesa karikuesat standart me kabell duke e vendosur telefonin tuaj siper platformes bashke me adaptorin e holle ngjyre te bardhe i cili ben kthimin ne karikim wireless te ketyre telefonave Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7P/7
  Mbrojtja me xham e ben kete karikues qe tė shmang mbingarkimin dhe mbinxehjen duke e bere te sigurte ne maksimum.
  Tashme me karikimin warles mbroni telefonin tuaj nga luhatjet e rrymes elektrike, duke mos cuar ne diegie te aparatit celular edhe prishjen e portes hyrese te telefonit edhe kabellit.
  Shume i hollė, i lehtė dhe i lėvizshėm pėr tė pėrdorur nė shtėpi, zyra, zonė publike, etj
  Input Voltage:
  5V - 9V 2000mAh
  Output Voltage:
  5V - 9V
  Output Current:
  10W 1000mAh
  Cmimi = 2.700 Lek Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto / Sasi e limituar
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samusung wireles.jpg
S: 62
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ajfon2.jpg
S: 63
Madhesia: 45.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ajfon1.jpg
S: 63
Madhesia: 26.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ajfon4.jpg
S: 187
Madhesia: 29.1 KB