kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion karikues SAMSUNG Fast Charge Qi Wireless black Pad

  Samsung Fast Charge Qi Wireless ngjyre e zeze ėshtė njė pėrshtatje e pėrsosur per ēdo celular qe ka teknologjine e karikimit te shpejte me ane te wirelesit pa perdorur tela kabell, gjithashtu pėrmban njė drite LED blu qe tregon statusin e karikimit dhe nje mbrojtese qe nuk e lejon telefonin te rreshkasi jashte platformes se saj.
  Ky karikues i shpejtė ju lejon tė karikoni ne maksimum deri nė 1.4x mė shpejtė sesa karikuesat standart me kabell duke e vendosur telefonin tuaj siper platformes i pershtatet ketyre telefonave Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 4/Edge, Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6/Edge/Edge+, Samsung Galaxy S7/Edge, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha.
  Telefona te tjere qe nuk e kane teknologjine fast charge karikimin e shpejte mund te karikohen ne kete karikues por me shpejtesi standarte.
  Mbrojtja me xham e ben kete karikues qe tė shmang mbingarkimin dhe mbinxehjen duke e bere te sigurte ne maksimum.
  Tashme me karikimin warles mbroni telefonin tuaj nga luhatjet e rrymes elektrike, duke mos cuar ne diegie te aparatit celular edhe prishjen e portes hyrese te telefonit edhe kabellit.
  Shume i hollė, i lehtė dhe i lėvizshėm pėr tė pėrdorur nė shtėpi, zyra, zonė publike, etj
  Input Voltage:
  5V - 9V 2000mAh
  Output Voltage:
  5V - 9V
  Output Current:
  10W 1000mAh
  Cmimi = 2.200 Lek
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samusung wireles.jpg
S: 47
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samusung wireles2.jpg
S: 26
Madhesia: 22.3 KB