kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion karikues SAMSUNG Fast Charge Qi Wireless black Pad

  Samsung Fast Charge Qi Wireless ngjyre e zeze ėshtė njė pėrshtatje e pėrsosur per ēdo celular qe ka teknologjine e karikimit te shpejte me ane te wirelesit pa perdorur tela kabell, gjithashtu pėrmban njė drite LED blu qe tregon statusin e karikimit dhe nje mbrojtese qe nuk e lejon telefonin te rreshkasi jashte platformes se saj.
  Ky karikues i shpejtė ju lejon tė karikoni ne maksimum deri nė 1.4x mė shpejtė sesa karikuesat standart me kabell duke e vendosur telefonin tuaj siper platformes i pershtatet ketyre telefonave Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 4/Edge, Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6/Edge/Edge+, Samsung Galaxy S7/Edge, Samsung Galaxy S8/8+, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha,PANASONIC Eluga V P-06D,PANASONIC Eluga X P-02E,PANASONIC Eluga P P-03E,NOKIA Lumia 920,NOKIA Lumia 928,NOKIA Lumia 929,NOKIA Lumia 930,NOKIA Lumia 1020,NOKIA Lumia 1520,MOTOROLA Droid Maxx,MOTOROLA Droid Mini,MOTOROLA Droid Turbo,LG G3,LG Spectrum 2,LG G2,LG G4,LG Lucid 2,LG Lucid 3,HTC 8x,HTC Droid DNA,GOOGLE Nexus 7,GOOGLE Nexus 4,GOOGLE Nexus 5,GOOGLE Nexus 6,FUJITSU ARROWS KISS F-03D,FUJITSU ARROWS KISS F-03E,FUJITSU ARROWS F-09D,FUJITSU ARROWS X F-10D,XIAOMI Mi 6,Xiaomi Redmi 4X,Xiaomi Redmi Note 4,Xiaomi Redmi 4,Xiaomi Redmi 4 Prime,Xiaomi Mi Mix,Xiaomi Mi Note 2,Xiaomi Redmi Note 4 ,Xiaomi Mi Max.
  Telefona te tjere qe nuk e kane teknologjine fast charge karikimin e shpejte mund te karikohen ne kete karikues por me shpejtesi standarte.
  Mbrojtja me xham e ben kete karikues qe tė shmang mbingarkimin dhe mbinxehjen duke e bere te sigurte ne maksimum.
  Tashme me karikimin warles mbroni telefonin tuaj nga luhatjet e rrymes elektrike, duke mos cuar ne diegie te aparatit celular edhe prishjen e portes hyrese te telefonit edhe kabellit.
  Shume i hollė, i lehtė dhe i lėvizshėm pėr tė pėrdorur nė shtėpi, zyra, zonė publike, etj
  Input Voltage:
  5V - 9V 2000mAh
  Output Voltage:
  5V - 9V
  Output Current:
  10W 1000mAh
  Cmimi = 2.200 Lek Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto / Sasi e limituar
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samusung wireles.jpg
S: 187
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samusung wireles2.jpg
S: 69
Madhesia: 22.3 KB