kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Lushnje, shes lens sony 16-50mm oss E mount per aparat dhe kamer-70 euro 70 Euro

    ony lens 16-50mm oss E mount testuar,dhe funksional.jane dy cop nga 70 euro secili

    Cel. : 0692131223
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  $_12.JPG
S: 22
Madhesia:  34.7 KB