kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion karikues baterish JIABAO A-612

  Jiabao A-612 White Digital Power eshte karikues pėr bateri rechargeable te rikarikueshme pėr tė gjitha pajisjet qė pėrdorin bateri AA/AAA.
  input: AC220V a.c 50Hz
  Output: 2 x (2.8V DC 130mA)
  2 x (2.8V DC 50mA)
  2 x (9V DC 11mA)
  Koha tarifimit: AA/AAA 1.2 V - 4 orė
  Lejon 8 bateri madhėsia AA/AAA te rikarikohen njekohesisht dhe e jep sinjalizimin me ane te 2 dritave LED te kuqe pėr mesazhet e statusit te baterive
  Cmimi = 800 Lek
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: karikues.jpg
S: 47
Madhesia: 30.7 KB