Zona/Rruga : qender durres

Shitet aktiviteti call center, i kompletuar, modern dhe shume i bukur, ne qender te qytetit te durresit.
Per te gjthe ata qe jane te interesuar dhe duan informacione te metejshme te na kontaktojne
nepermjet email: ervinvinidr@gmail.com ose nr tone te celularit.
Faleminderit.


Cel. : +355689092417