kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 42 m² 20 Euro/nata (Plazhi Iliria)

  Zona/Rruga : Plazhi Iliria

  JAP ME QERA NJE APARTAMENT 1+1 , 42m2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA ,PAS LOKAL "KENT"
  E KOMPLETUAR me TV, KUZHINE ME TE GJITHA PAJISJET , TV , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDICIONER,
  pa problem uji dhe dritash, nje zone mjaft e preferuar. (e pershtatshme per studente ose familje te vogel)

  TEL. 00355 69 26 31 505 (shkruaj ne VIBER , WHAT'S APP sepse jemi jashte Shqiperise)

  CMIMET 10SHTATOR -10 qershor 15 mije ne muaj.
  Qershori dhe shtatori 15 eu nata
  Korrik gusht 20 euro nata

  Cel. : 00355692631505
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1491749452337.jpg
S: 252
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1491749448383.jpg
S: 149
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1491749435881.jpg
S: 145
Madhesia: 52.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1491749457154.jpg
S: 146
Madhesia: 33.9 KB