kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart NAVI, DVD 8 inch Touchscreen + Kamera per VW,Skoda,Seat (Harta 2019)

  Shitet Navigator Harta Europe 2019 i ri ne kuti 8 inch Touchscreen ,DVD player, radio,bluetooth per VW golf 5 ose 6, touran, golf plus, jetta , passat, CC , polo, scirocco, skoda, seat etj...
  Ka shume funksione te ndryshme si bluetooth,usb,sd card,3G,lojra. Kamera e perkimit dhurate.
  Suporton komandat ne timon nqs makina e ka si opsion dhe te dhenat e makines(karburant,dyert kur hapen,shpejtesia,temp etj)

  320 mije leke

  Cel. : +355682659453Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpeg
S: 78
Madhesia: 43.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpeg
S: 59
Madhesia: 27.7 KB
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 340
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 197
Madhesia: 70.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 205
Madhesia: 67.9 KB