devinf.com
Kliko

 1. Standart 110-Tirane OKAZION!Shitet Apartament 3+1 Sip.122 m²+Verande Sip.131m²,Kati 7,mundėsi ndarje nė 2-Ap, Cmimi130'000 euro,nė Unazė (Ferit Xhajko-prapa Restorant'Durresi')Tiranė

  Zona/Rruga : Ferit Xhajko (Nė Unazė 10 m larg /prapa Restorant Durrėsit)
  OKAZION !!! SHITET: APART
  AMENT 3+1 Sip:122 m2, Veranda 131m2, nė Katin 7-tė banimi/i fundit
  Detaje:
  Pallat i Ri 7-kate,
  dy nėn tokė/parkim e njė kat-biznes, me dy ashensorė, punime mjaft cilėsore, kati me 4-apartamente, me administrator, nė njė zonė qetė, me dalje nė unazė, 5-minuta nga qendra.
  -Apartament i bollshėm, pėrshtatur nė 3+1, me punime e materiale cilėsore, pamje veri/perėndim lindje-jug/perėndim.
  Pėrbėhet: nga koridori nė formė T-je, djathtas banjo e pėrbashkėt (me dush) dhe dy dhomat e gjumit (njėra me banjo e mini ballkon), tjetra me ballkon-llozhe mbyllur me vetrate, nė tė majtė-kuzhina me hapesire ngrėnie bashkė, ndėrsa pjesa e ndėnjies mė vehte, me dalje nė verandė.
  Gjithė hapesira shtruar me pllaka ngjyrė tulle/vishnje-hapur dyert e brendshme druri-rimeso arre, dritaret vetratė
  Pjesė integrale dhe natyrshėm e apartamentit ėshtė edhe veranda prej 131 m2 e shtruar me pllaka dhe rrethuar me murė e bordurė me lartėsi 1.2 m.
  -Apartamenti me Hipotekė, Certifikatė Pronėsie, i shitshėm nė ēdo moment, i kompletuar kuzhina dhe banjot.
  Mundėsi ndarje nė dy apartamente 2+1, pasi e lejon jo vetėm madhėsia dhe planimetria e Apartamentit 122 m² por edhe Veranda e madhe 131m², si dhe Koridori i madh, si ai i jashtėm(jashtė derės kryesore hyrėse) dhe koridori i brendshėm nė formė T).
  Cmimi Totali i Shitjes (Apart +Verande) :130'000 euro/€, shitet e kompletuar me banjot dhe kuzhinėn,
  shitet pėr arsye tė largimit nė USA.
  Adresa:Rr. “Ferit Xhajko”, nė Unazė 10 m nga mbrapa Restorant Durrėsit. adgss

  Pėr ta vizituar, jeni tė lutur tė kontaktoni nė
  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (ADGSS-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170401_103050.jpg
S: 1250
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170401_094802.jpg
S: 848
Madhesia: 51.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170401_095734.jpg
S: 1754
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170401_095158.jpg
S: 862
Madhesia: 16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170401_095958.jpg
S: 1015
Madhesia: 26.7 KB