kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore Krevat spitalor 30.000 Leke

    Shitet krevat spitalor me ulje ngritje me piston dhe leve presioni.

    Cel. : 0682054847
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  krevat.jpg
S: 218
Madhesia:  23.1 KB