kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore ECHO Aloka 650 cl 50.000 Leke

  Shitet Echo "Aloka 650 Cl" bardhe e zi , me printer, e perdorur dhe me nje sonde abdominale.

  Cel. : 0682054847
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: echo.jpg
S: 222
Madhesia: 35.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: echo 1.jpg
S: 109
Madhesia: 36.9 KB