kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Radhime(Vlore), jap me qera apartament ne plazh Kati 3, 70 m2

  RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT I RI 70 m2 (1+1)KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
  APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI.
  TOTALISHT I MOBILUAR:GUZHINE,FRIGORIFER,TV,KONDICIONER.

  PER ME TEPER JU LUTEM KONTAKTONI NE NR 069 53 86 338 ose 069 61 24 416 SI DHE NE WhatsApp.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180328-WA0002.jpg
S: 1071
Madhesia: 60.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 133229973.jpg
S: 940
Madhesia: 41.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0033.jpg
S: 763
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0031.jpg
S: 811
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180326-WA0030.jpg
S: 804
Madhesia: 17.4 KB